aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

 

Otomatik-motorlu-tente-pergola-fiyatları

Metin Kutusu: Otomatik Pergola Uygulamaları
Otomatik pergola, açılıp kapanacak şekilde balkon, teras gibi alanlarda kullanılabilmek için özel tasarlanan bir tente sistemidir. Bu sistemler sayesinde özellikle kafe, iş yerleri gibi yerlerde sigara içme alanı ya da dinlenme alını gibi bölümler oluşturmak için kullanılabilir. Bu sistemler evlerinizde çatı ve balkonlarda da tercih edilebilir. Bu sistemler motorlu bir sistemdir ve bir kumanda yardımıyla kontrol edilebilmektedir. Hava koşullarına göre tente sistemini tek bir tuşla açıp kapatabilirsiniz.
Ülkemizde pastane, kafe, alışveriş merkezi gibi birçok yerde kullanılan motorlu tente sistemi olarak bilinen bir sistemdir. Bu sistem uzaktan kumandalı otomatik açılır kapanır sistemlerdir. Havayla temas olmasının istenmediği alanlarda sigara içme alanı ya da kış aylarında kullanılabilecek bir dış alan oluşturmak için ideal çözümlerdir.

Metin Kutusu: Neden Otomatik Pergola?
Otomatik pergola sistemleri birçok avantaja sahiptir;

• Kullanıldığı alanlarda özellikle kış aylarında olumsuz hava koşullarına karşı balkon ya da çatının kapatılmasını sağlar.
• Isı ve ses yalıtımı sayesinde kapatıldığında ısı tasarrufu sağlar ve dışarıdan seslerin içeri girmesini engeller.
• Geniş balkonlarda ya da çatı katlarında otomatik kumanda sistemi sayesinde hemen kapatabilmenize olanak tanır. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan kolayca açıp kapayabilirsiniz.
• Esnek yapıya sahip olduğu için son derece uzun ömürlü bir kullanım vadeder.
• Kar yağışlarına karşı da dayanıklı bir sistemdir.
• Kar, dolu ya da yağmur gibi durumlarda çökme olmaması için pergola sistemleri alüminyum profiller yardımıyla güçlendirilmektedir.
• Sigara alanlarında sigara kokusunun kalıcı olarak rahatsızlık oluşturmasına da engel olabilir.

Metin Kutusu: Otomatik Pergola Fiyatları
Otomatik pergola fiyatları; kapalı alanın genişliği, kullanılacak malzemeler gibi unsurlara göre değişmektedir. Bu sistemlerin kurulumu için bizimle iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz keşif hizmeti için sizleri ziyaret edecektir. Keşif hizmetimiz için hiçbir ücret talep etmiyoruz.
Keşif işlemi sonrasında yaşam alanındaki ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde otomatik pergola sistemleri tasarlıyoruz. Sonrasında üretim aşamasını gerçekleştiriyoruz ve size belirttiğimiz tarihte montajı gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz sizlere kullanım konusunda da kısa bir eğitim veriyor. Farklı şekillerde ihtiyaca uygun üretim de yapabildiğimiz bu sistemler hakkında bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ayrıca cam balkon, kış bahçesi ve giyotin cam hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.
En uygun otomatik pergola fiyatları için hemen bizimle iletişim'e geçin!


Tente Fiyatları

Şık, konforlu ve ekonomik tente fiyatları, Prime Tente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor. Gölge ve cam sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2009 yılından bu yana İstanbul’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.
Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seçkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

İstanbul Tente Fiyatları

Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları aagrup Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
Mtül 700 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 600 TL olarak 2020 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 
450 TL (Mtül) olarak sunuluyor.

Tüm alanlara şıklık katan pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 9.500 TL’dir.
10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2020 güncel fiyat listesiyle 
15.500 TL olarak sunuluyor.
Daha geniş alanlarda ise
 25 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 660 TL olarak belirleniyor.

Bükümlü pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar için toplam fiyat 19 bin TL ve 25 metrekare üzerindeki imalatlar için her m2’de 750 TL olarak imal edilmektedir. aagrup Tente ekonomik fiyatları ve yüksek standartlarda ürün kalitesiyle, en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, aagrup Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim
merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

Tente Sistemlerinde Çeşitlilik

aagrup Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

· Motorlu tente

· Tente sistemleri

· Otomatik tente

· Pergola tente sistemleri

· Mafsallı tente çeşitleri

· Sabit dekoratif tente

· Çift açılır tente

· Körüklü tente

· Kasetli tente

· Şeffaf katlama tente

Sistemleri ile sürgülü cam sistemleri ve katlanır tente sistemleri bulunuyor. Tasarımlar, uygulanacak mekan ve alana, özelliklerine bağlı olarak imal ediliyor. Keşif hizmetiyle ev, işyeri, çalışma ve sosyal alanlarda kullanılacak tente çeşitleri veya gölgelendirme sistemleri belirlenerek, tasarım ve imalat yapılıyor.

Tente Tasarımı Nasıl Seçilir?

Hem alanın dekorasyon özelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine göre seçilebilir. Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı özelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Ev sistemlerinde bahçe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ölçülerine, tasarım edilecek ürünlerin otomatik veya manuel sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanımları için tasarlanır.

Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım alanının özelliklerine göre seçilebilir.

Motorlu Tente Sistemleri

Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.

Otomatik Tente Sistemleri

Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Prime Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.

Sürgülü Cam Sistemleri

İster bir bölümde isterseniz dört cephede sürgülü cam sistemleri kullanabilirsiniz. Doğanın en güzel manzaralarını izlemek ve estetik tasarımlarıyla opsiyonel kullanım sağlamak için sürgülü cam sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Yaz bahçesi veya kış bahçesi tasarımları, kameliya tasarımları, veranda ve teras tasarımları ile tüm bahçe ve açık alanlarda çok şık görünüm sunmaktadırlar.

Pergola Tente Modası

Raylı sistem modülünde dizayn edilen pergola sistemler, tüm alanlarda en çok tercih edilen gölgelendirme sistemleridir. Düz veya bükümlü kullanım avantajları ve dış alanlarda daha geniş kullanım alanlarıyla tercih edilen modeller arasındadır. Yaz, kış kullanışlı sunum yapan pergola sistemleri, cazip fiyatlarıyla her metrekare alanda uygulanabilir niteliktedir.

 

Otomatik Tente m2 Fiyatları

Otomatik tente sistemleri metre ve m2 fiyat seçeneklerinde %30 a varan kampanyalı indirimli fiyat tarifesi.

Kış ve yaz aylarında kullanım kolaylığı sağlayan otomatik tente sistemlerini üreten firmayız.

Fiyatlarımız toptan ve perakende olarak verilmektedir.

%30 indirimli En Ucuz  Otomatik Tente m2 Fiyatları

Adrese teslim paket halinde otomatik motorlu tente seçeneklerimiz mevcuttur.

Otomatik mafsallı tente m2 fiyatı : 000 TL +KDV (Perakende fiyatıdır.)

Otomatik pergola tente m2 fiyat : 700TL + KDV (Perakende fiyat Somfy yada Becker marka tente motoru)

Otomatik motorlu balkon tentesi : 700TL + KDV

MOTORLU AÇILIR KAPANIR RAYLI M2 FİYAT : 700TL +KDV

Işıklı otomatik restoran ve cafe tentesi m2 fiyatı : 700 TL + Kdv

· Fiyatlarımıza KDV Dahil değildir.

· Montaj dahil fiyat için bilgi alınız.

· İstanbul için verilen fiyatlardır.Diğer iller için fiyat teklifi isteyiniz.

· Ürünlerimiz çin malı değildir. Becker ve Somfy motorlar kullanılmaktadır.

· Daha uygun fiyatlı ürünler firmamızda mevcuttur.

· Daha düşük kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerde mevcuttur. Her bütçeye uygun tente imalatı yapıyoruz.

 

 

AAGRUP  Tente, 2005 yılında EKMELALUMİNYUM DIŞ CEPHE CAM SİSTEMLERİ firması olarak kurulmuş olup Otomatik Tente Sistemleri, Motorlu Tente, Açılır Raylı Tente, Teras Kapatma, Pergola Tente, Otomatik Pergola, Teras Tente ve tüm tente modellerini en uygun tente fiyatları ile vermekte.

 

Motorlu tente

Tente modelleri

Tente firmaları

Tente imalatı

Otomatik tente

İstanbul tente

Aagrup tente

Tente sistemleri

Otomatik tente sistemleri

Tente fiyatları

Pergola tente

Pergola fiyatları

Wintent tente fiyatları

Mafsallı tente

Sabit dekoratif tente

Çift acılır tente

Köruklü tente

Kasetli tente

Katlanır tente sistemleri

Sürgülü cam sistemleri