aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

Rooling roof-hareketli çatı-bioklimatik pergola-fiyatları

 ROLLING ROOF PLUS

Her mekânda uygulanabilecek Rolling Roof  dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.

Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar.

Panellerin  yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir.

Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür.

Rolling Roof sigara yasagının uygulandığı Restaurant ve Cafe gibi yerler için en iyi çözümdür.

 

 

TEKNİK BİLGİ    

ANA TAŞIYICI            Alüminyum

ÇATI ÖRTÜSÜ             Özel tasarım alüminyum panel

ÇEVRESEL KAPATMA           Hareketli Cam Sistemleri, Alüminyum doğrama

GENİŞLİK        Tek sistemde 6,000 mm, ardışık sistemde sınırsız

UZUNLUK       Tek eğimde 10,000 mm, ardışık sistemde sınırsız

ÇALISMA ŞEKLİ         Uzaktan kumanda

 

Rolling Roof Pergola

Her mekânda uygulanabilecek Katlanır Çatı sistemi dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez. Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir. Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Katlanır Çatı sigara yasağının uygulandığı restoran ve kafe gibi yerler için en iyi çözümdür

Rolling Roof Pergola Özellikleri

Her mekânda uygulanabilecek Rolling Roof dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.

· Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar.

· Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

· Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

· Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir.

· Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür.

Rolling Roof sigara yasagının uygulandığı Restaurant ve Cafe gibi yerler için en iyi çözümdür.

 

AAGRUP Rolling Roof Pergola Teknik Şartnamesi

· Sistemde kullanılan Alüminyum profiller , 6063 – T6 F25 (7580 Briner Sertlik) özelliktedir.

· Bütün Profiller şantiyeye Elektro Statik fırın boyalı olarak ve ambalajlı gelir.

· Bütün aksesuar galvaniz ve eltro statik fırın boya olarak ambalajlı gelir

· Hareketli çatı örtüsü Alüminyum metaldir.

· Paneller Eksenel çalışmaktadır ve istendiğinde geri toplanma hareket kabiliyetine haizdir.( Bu özellik havalandırma ile gölgelendirmeyi aynı anda yapabilmesi açısından önemlidir)

· Paneller eksenel olarakminumum 85 derece açıda açılabilmelidir.(Cepheden gelen güneş ışığını kesmek için önemlidir)

· Oluk detayı Alüminyum olmalı ve su giderleri tıkandığında içeri su dönüşü olmaması için sistemin dış yüzeyinde bulunmalıdır.

· Tavan örtüsünün açılma-kapanma hareketi uzaktan kumanda kontrolü ile sağlanmalıdır.

· Hatalı kullanımı önlemek için otomasyon sistemi ile entegre edilmelidir. ( mekanik limit siviçleri bu konuda sorun yaşatmaktadır)

· Kullanılacak sistem tüm mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanıp,üretilmelidir.

· Motor ile hareketli mekanizma arasında güç aktarımını triger kayışı sağlamalı ve ayarlanabilir olmalıdır.

· Dikey taşıyıcı profiller Alüminyum olmalı . Zemine yapılacak Aplikasyonun gizli kalması ve zemin yalıtımını korumaya almak için , Ana taşıyıcı ve kapaktan oluşan iki parçadan oluşmalı.

· Flanş aplikasyon vidaları M8 * 80 lik Buldeks veya M880 Gömlekli Çelik dübel ve galvaniz kaplama olmalıdır.(Zemin yalıtımına zarar vermemek için) 14) Sistemde kullanılacak fitiller EPDM olmalıdır. 15) Kullanılacak silikonlar, Nötral silikon olmalıdır. 16) Montaj ekipleri firmanın kendi ,maaşlı,sigortalı ekibi olmalıdır. 17) Kullanılacak sistemin , 5 (Beş) yıl Motor ve 2 yıl mekanik garantisi olmalıdır. 18) Her bir sistem modülü dikey ve yatay taşıyıcı profillerden oluşur , dikey ana taşıyıcılar 1001503, yatay ana taşıyıcılar 100150*3 mm ölçülerinde olmalıdır.

· Sistem modülleri 50kg+25kg /m² yayılı yük ve 50kg/m² rüzgar yükünü karşılayacak statik özelliklere sahip olmalıdır.

· Sistem modüllerinde kullanılan özel paneller sayesinde yağışlı havalarda havalandırmayı gerçekleştirecek şekilde dizayn edilmiş olup, kumanda ile kontrolde yağmur moduna sahip olmalıdır.

Sistemde bulunan aluminyum panellerin eksenel hareketi ayrı, geri toplanma hareketi ayrı motorlar ile yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolling Roof
Genel olarak yiyecek ve içecek hizmeti veren restaurantlar ısınma ve yağış konusunda rahatsız olduklarından dolayı bu teknolojiyi ayağınıza kadar getiriyoruz. Uzaktan kumandasıyla açılıp kapanması ve istenildiği taktirde istenilen şekle uygun olması gibi özellikleri de bulunuyor.

Örneğin yaz aylarında güneş battıktan sonra uzaktan kumanda sayesinde tek tuş ile tavanı açabilirsiniz.

Eğer güneş doğduysa ve müşterileriniz dışarıda oturmak istiyorsa tam o sırada güneşte varsa sizi bu durumdan açılır tavan kurtarıyor. Tüm bunları yapmak hem müşterinin memnuniyetini kazanmak hem de mekanın kalitesini belirlemek olduğundan dolayı biz de bu teknolojiyi en kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Motorlu Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.

· Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.

· Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.

· Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.

· Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Şeffaf branda alan kapama m2 fiyatı   : 100 TL + kdv

Branda Tente metre fiyatı Akrilik Kumaş : 400 TL +kdv

Otomatik Pergola Tente m2 Fiyatı        :750 TL +kd

Rolling Roof Pergola Tente m2 Fiyatı        :4000 TL +kdv

Branda İzalasyonlu Çadır m2 Fiyatı      :200 TL +kdv

Rolling Roof Sistemleri Nasıl Çalışır?

Yıllar boyunca profesyonel ekibimizle birlikte birçok mekana açılır tavan teknolojisini getirdik.

Rolling roof fiyatı konusunda da birçok müşterimize yardımcı olarak mekanlarının kalitesini arttırdık. Bu konuda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yaptığımız için en çok tercih edilen firma olarak biliniyoruz.

Rolling roof plus hizmetinden faydalanmanız ve mekanların daha kaliteli bir standarda sahip olmasını istiyorsanız bizleri tercih etmeniz, aramanız yeterli olacaktır.

Kış ayları için de özel tasarımlarımız bulunduğundan dolayı yağışa karşı açılır tavan teknolojilerini daha dayanıklı bir hale getirmek için profesyonel ekibimiz ile gece gündüz çalışmaktayız.

Rolling Roof Pergola Fiyatları (Rolling Roof Pergola m2 Fiyatları)

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 307 84 32  / +90 552 553 53 50    numaralı telefonu arayarak veya info@aagrup.com   yada ademkarakoc57@Hotmail.com  mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Rolling Roof Teras Sistemleri Fiyatı

ROLLING ROOF FİYAT LİSTESİ
KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ
•
ROLLING ROOF BİRİM
FİYATI
ROLLİNG ROOF (20 m2 ve ALTI HER MODÜLLERDE İLAVE FİYAT FARKI 2.400 € + KDV OLACAKTIR.) 352,00 € + KDV M2
415,00 € + KDV M2

BİRİM
KİRİŞ VEYA PANEL LED IŞIK FİYATI (Işıklar Uzaktan Kumandalıdır ve Montaj Dahildir) ADET 22,00 € + KDV

Bioclimatic Pergola

Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan yaşamının olağanüstü kalitesini garanti eder. Bioclimatic Pergola Sistemi, modern tasarım ve yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile karakterizedir.
Dönen bıçaklar, faydalı havalandırma sağlarken, güneşten mükemmel koruma sağlar. Bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize etmek üzere tasarlanmıştır. Kaliteli inşaat Uluslararası standartlara uygun olarak yapılır. Kuvvetli rüzgara karşı yüksek derecede direnç sağlar.
Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar
Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. 
Bioclimatic Pergola’nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın.

Bioclimatic Pergola Fiyatları (Bioclimatic Pergola m2 Fiyatları)

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 307 84 32  numaralı telefonu arayarak veya info@aagrup.com  mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır.