Cam Tavan Sistemleri-Sabit Cam Tavan (Veranda)

aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

Sabit cam tavan kış bahçelerine, teras ve balkon üstlerine yapılabilen bir sistemdir. Öncelikle ahşap ya da demir iskelet oluşturulur. Tavan kısmın iskeleti yapıldıktan sonra aralara alüminyum doğrama içine 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanılarak çerçeveler yapılır.

 

Bu malzemeler çatıya uygun malzeme ve aparat kullanılarak monte edilmekte ve su izolasyonu ile tamamlanmaktadır. Cam çatılar birçok ticari mekânda kullanılmasının yanı sıra artık evlerde de sıkça tercih edilmektedir. Cam çatıların alt kısımları katlanır cam balkon sistemiyle kapatılabilir ve şık bir mekân oluşturulabilmektedir.

Sabit Cam Çatı olarak kullanılmaktadır. Restaurant, cafe, kış bahçesi, teras kaplamalarında kullanılır. Seçenek alternatifi çok olup uygulama yerine ve müşterinin isteğine göre özel tasarımlar yapılmaktadır. Su geçirmezlik ve paslanmaya karşı garantilidir.

Metin Kutusu: Teknik Özelikleri
Metin Kutusu: Kaplama : İstenilirse laminasyon kaplama veya transfer baskı boya ile istenilen ahşap deseninde boyama veya kaplama yapılabilir.
Metin Kutusu: Taşıyıcı : Sisteme özel 100×160 sisteme özel tasarlanmış alüminyum profil
Metin Kutusu: Çatı Detayı : Özel tasarım alüminyum SKY50 (Yoğuşma engellemek için)
Metin Kutusu: Çatı Camı : (4+4) Lamine + Argon gazlı ısıcam + 6 mm Temperli Sunenergy
Metin Kutusu: Dikey Kaplama : Katlanır cam ısı camlı sürme veya giyotin sistemleriyle ön ve yan cephelerinin kapamaları yapılabilir.
Metin Kutusu: Ön Dere ve Oluk : Sisteme özel tasarlanmış alüminyum profillerden yapılan dere profilimiz yine sistem özel olarak tasarlanmış olan taşıyıcı ayak profillerimizin dere profiline bağlanmasıyla taşıyıcı ayak profili aynı zamanda oluk görevi görmektedir.