aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

 

Giyotin pencere-otomatik-motorlu-giyotin cam

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon:   +90 216 307 84 32

Faks:        +90 216 07 84 32

gsm 1       +90552 53 53 50

gsm 2       +90 532 5 53 50

E-posta:     info@aagrup.com

E-posta:    ademkarakoc57@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Giyotin Cam Balkon Sistemi Hangi Mekânlarda Kullanılabilir?

Giyotin Cam Balkon, elektrikli ve motorlu sistemi sayesinde birçok alanda ve mekânda kullanım olanağı sunmaktadır. Sensörlü ve kumandalı olması sebebiyle otomatik olarak açılıp kapatılabilir. Dikey yapı kapatma ihtiyacı duyulan yerlerden rahatlıkla kullanılabilir.

Giyotin Cam Balkon, üstün özellikleri sebebiyle aşağıdaki mekânlarda kullanılabilir;

· Cafe,

· Restaurant,

· Konutlar,

· Villalar,

· Mağaza vitrinleri,

· Fransız tip balkon,

· Pergola tente,

· Çatı ve teras balkonları,

Kış bahçeleri,

 

Giyotinli Cam Balkon

Giyotinli cam sistemi, motorlu ve uzaktan kumandalı olarak hareket eden sisteme sahip sistemdir. Kalın dişli kayışlar ve motor sistemi ile cam paneller aşağı yukarı hareket eder.

Metin Kutusu: Giyotin Cam Balkon Otomatik Hareketli Küpeşte Sistemi
Hareketli Küpeşte Ürünlerimizden Giyotin Cam Balkon

 

Motorlu, giyotin cam balkon m2 fiyatları Mevcut projenize göre değerlendirilip fiyat verilmesi en doğru fiyatlandırılma biçimidir.

 

Giyotin cam balkon fiyatları m2 üzerinden hesaplanır, 6.5 m2′ den düşük ölçüler 6.5 m2 olarak hesapalanır.

Bu fiyatların yukarı aşağı opsiyonel değişiklik göstereceği unsurlar ise sırasıyla şunlardır; cam kalınlığı, profilin özelliği, cam rengi, kullanılacak motorun özelliği, ölçülerinizin fire unsuruda çok önemli etkendir.

Piyasada yeni olmasından dolayı bu sistemlerin bir çoğunda argesi yapılmadan piyasaya sürülmesi tüketici açısından hiçte hoş olmayan durumlar ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Sistemlerimizde kayışlı veya zincirli aksesuarlar kullanılabilmektedir.

Sistemlerimizde 4+12+4 iki tarafı temperli ısı cam uygulaması yapılabilir. Piyasa şartlarının getirdiği rekabet anlayışından dolayı bir çok firma maliyeti düşürmek için tempersiz cam kullanmaktadır ısı camlı sistemlerde

TÜP MOTORLARIMIZ BECKER SOMFY MOSELL CHROBİNİ  markaları kullanılmaktadır, iki yıl garantilidir.

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 8 mm temperli ŞEFFAF camlı: 700 TL  M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 8 mm temperli RENKLİ camlı: 730 TL  M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 4+16+4 mm ŞEFFAF temperli ISI CAMLI : 850 TL M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi 4+16+4 mm RENKLİ temperli ISI CAMLI : 900 TL M2 (İşçilik ve Montaj dahil)

Müşterimizin talebi doğrultusunda UZAKDOĞU İMALATI OLAN  TÜP MOTORLARDA KULLANILABİLİR garanti verilmez

AAGRUP İNŞ CAM BALKON olarak piyasada bulunan ürünlerin zayıf taraflarını görüp bunları gidermesi için profil ve aksesuar üreten çözüm ortağımız olan firmalar ile görüşerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün tasarladık bulunduğunuz yerin hava koşulları kullanım amacı ve diğer teknik mevzuatları projenizde birleştirip size sağlıklı bir fiyat politikası oluşturup sizlere daha iyi hizmet vermeyi ilke edindik.

Giyotin motorlu cam balkon sistemlerinde 2017′ de olduğu gibi 2018  2019   ve 2020 yılında’ da  en uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Giyotin motorlu cam balkon m2 fiyatlarını şeffaf cama göre fiyat hazırlanmıştır, renkli cam (füme camlı, bronz camlı, mavi camlı,yeşil camlı) istemeniz durumunda giyotin motorlu cam balkon metrekare fiyatlarımız farklı olacaktır.

Piyasada farklı isimler ile anılmaktadır. Bunlardan bir kaçı şöyledir: otomatik cam balkon, hareketli motorlu küpeşte, otomatik küpeşte gibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metin Kutusu: Giyotinli cam m2 Fiyatları
Giyotinli Cam Balkon temizliği
Giyotinli Cam İmalatı
ISICAMLI GİYOTİN

 

Giyotin Motorlu Kumandalı Cam Balkon Sistemi (8 mm temper Camlı) :  750 TL’den Başlayan Fiyatlarla / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil)

Projenize göre değişkenlik gösterir.


Açılır kapanır cam sistemleriCafe cam balkon fiyatlarıdikey hareketli cam sistemleriGiyotinli camGiyotinli cam fiyatıHareketli küpeşteHareketli küpeşte fiyatıKumandalı Cam BalkonKumandalı Cam Balkon FiyatlarıOtomatik cam sistemleriSiyah cam balkon fiyatları

Metin Kutusu: ISICAMLI GİYOTİN CAM

Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir. Giyotin Cam Sistemleri, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır. 
Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.

Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır.
Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir. 2 yıl servis ve parça garantilidir.

 

GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

Bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder.Yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur.

Bu yeni yöntemin bir çok avantajı vardır. Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğini oranda kullanılabilmektedir.
Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir                                                     
Bu sayede olumsuz hava şartlarının mekanı tahrip etme ihtimali ortadan kaldırmaktadır.
Dikey olarak açılan sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur.