aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

 

Kompozit Panel Kaplama fiyatları

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon:   +90 216 307 84 32

Faks:        +90 216 07 84 32

gsm 1       +90552 53 53 50

gsm 2       +90 532 5 53 50

E-posta:     info@aagrup.com

E-posta:    ademkarakoc57@hotmail.com

 AA GRUP İNŞ PET TAH SAN TİÇ  LTD ŞTİ

kompozit panel cephe kaplama fiyatlarıkenet panel cephe kaplama fiyatlarısandviç panel cephe kaplama fiyatları

Metal cephe kaplama fiyatları

Metin Kutusu: Taşıyıcı konstrüksiyon
Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile alüminyum “H” profiller veya 40x30x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil kompozit cephe kaplama birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Kompozit panel - Isı yalıtım
Kompozit panel ; iki yüzü 4mm kalınlığında alüminyum levha arası 0,50 poliüretan dolgulu, kompoze levha uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50 mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taş yünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil kompozit dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Üretim - Montaj
Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon, kompozit panel imalatı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, duman bariyeri, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil kompozit panel cephe kaplama birim fiyatıdır.

Kenet panel cephe kaplama fiyatları

Metin Kutusu: Taşıyıcı konstrüksiyon
Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile alüminyum “H” Profiller veya 40x30x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Alüminyum profiller alaşımlıdır ve çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel, bağlantı elemanları dahil kenet panel cephe birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Kenet panel - Isı yalıtım
Kenet panel ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan alüminyum kenet panel uygulamasıdır. Isı yalıtım; 50mm kalınlıkta 50 kg/m³ yoğunlukta taşyünü ile ısı ve ses izolasyonun sağlanması. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil kenet panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Üretim - Montaj
Çelik konstrüksiyon oluşturulması, kenet panellerin montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil kenet panel cephe birim fiyatıdır.

 

 

 

Sandviç panel cephe kaplama fiyatları

Metin Kutusu: Bina dizayn parametrelerine uyularak kat döşemesi ve kat arasına hareketli “U” ankrajlar ile 40x80x2 mm kutu profillerden taşıyıcı konstrüksiyon oluşturulacaktır. Çelik kutu profiller daldırma galvaniz kaplamalıdır. Cephe bitimlerinde ve başka sisteme geçişlerde galvaniz saçlarla duman bariyeri oluşturulacaktır. Su yalıtım membranı ile yatılım sağlanacaktır. Aksesuarlar, bariyer sacları, yalıtım membranı, duman kesici, ankraj, çelik dübel ve bağlantı elemanları dahil sandviç panel cephe birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Baskı kapak
Sandviç panel ; Çeşitli ebatlarda ve istenilen ölçü ve şekilde, bitiş ve sağır cephelerde kullanılan alüminyum sandviç panel uygulamasıdır. Dübel, vida ve bağlantı elemanları dahil sandviç panel dış cephe kaplama birim fiyatıdır.

Metin Kutusu: Üretim - Montaj
Çelik konstrüksiyon oluşturulması, sandviç panellerin montajı, izolasyon, yalıtım membranı, ankraj, çelik dübel, toz tutucu, vida, bağlantı elemanlarının beynelmilel normlarına uygun kalitede imal ve monte edilmesi. İş iskelesi, yatay düşey taşıma, SGK vergileri, iş güvenliği, nakliye dahil sandviç panel cephe birim fiyatıdır.