Aluminyum katlanır kapı-akordiyon kapı-aluminyum askılı kapı

aluminyum, kapı, pencere, profil, kompozit, kotta, cotta, dış, cephe, dışcephe, cam, kompozit, kompak, kotta, silikon, kapaklı, ışıklık, skaylant, şuko, klasık, sinterflaksi, seranit, granit, panel, alukoband, alukobot, asaş, naturalbond, alfabond, metalbond, yurobond, eurabond, otomatık, şeffaf, panjur, kepenk, fotosel, fotoselli, kayar, cam, kapı, pente, pergola, giyotin, cam, pencere, ucuz, uygun, tamir,bakım, servisi, kaplama, uygulama, imalat, montaj, motoru, kartı, işlemcisi, radarı, beyni, profili, kayışı, tekeri, makas, kanat, deyişimi, fiyatı, fiyatları,

Katlanır Kapı Sistemleri

Alüminyum Katlanır Kapı Sistemleri

Alüminyum tüketiciye olan sayısız faydasından dolayı oldukça gelişmiştir ve birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bu alanların en başlarında alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemleri yer almaktadır.

Bu noktada tüketiciler alüminyum kapı ve pencere sistemlerine ilgi göstermişler ve bu ürünlerde çeşitli ihtiyaçlar duymuşlardır. Teknolojinin de katkısı ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun pratik ve başarılı çözümler oluşturulmuş olup yeni cam ve kapı sistemleri geliştirilmiştir.

Bu yeni sistemlere örnek olarak aklımıza ilk geleni alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleridir.

Genel olarak, evlerimizin balkon kısımlarında kullanılan katlanır kapı sistemleri ayrıca restaurant, cafe, bar, kış bahçesi, çatı terası ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Alüminyumun hafif ve uzun ömürlü olması, ısı yalıtımlı olması, kolayca açılıp kapatılabilen ve aynı zamanda su geçirmeyen bir yapıya sahip olması ile alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleri tüketiclerin ilk tercihi olmuş ve ihtiyaçları için harika bir çözüm haline gelmiştir.

Tüketicilerin alüminyum katlanır kapı sistemi yaptırırken, bu sistemi istediği şekilde, istediği renkte ve istediği bir modelde dizayn ettirebilme imkanı söz konusudur. Buda bu sistemlerin başka bir tercih sebebidir.

Normal kapılar çeşitli arızalara yol açabilmektedir ve teknik açıdan verimliği katlanır sistemlere göre daha düşüktür. Dolayısıyla bu tip arızaların bakım ve onarımıda katlanır sistemlere göre daha zor ve maliyetlidir. Fakat alüminyum katlanır kapılar sağlamdır ve teknik olarak yüksek verimlilik sağlar. Ayrıca görünümü ile daha güzeldir. Yapıların görünümünü modern kılar. Tüm bunlar tüketicilerin günümüzde alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemlerini tercih etmelerinin başlıca sebeplerindendir.

Cam Katlanır Kapı Sistemleri

Cam katlanı kapı sistemleride tıpkı alüminyum katlanır cam sistemleri gibi bir yapıya sahip olup genel olarak, evlerimizin balkon kısımlarında kullanılmakta olup ayrıca restaurant, cafe, bar, kış bahçesi, çatı terası ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Cam katlanı kapı sistemleri kullanıldığı mekanlara katlanılabilir olma, kolay temizlenebilme ve teknik anlamda sağladığı yüksek verimliliği sayesinde tıpkı alüminyum katlanır kapı sistemleri gibi oldukça tercih edilen bir çözümdür. Yapıların ve mekanların modern ve şık görünmesini sağlar.

Çeşitli modeller, farklı cam seçenekleri ve konfigirasyonlar ile tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde ve mekanın mimarisine uyumlu bir şekilde dizayn edilierek tüketiciye büyük avantajlar sağlar.

Tüketici hem pratik bir çözüm ile ihtiyacını karşılarken hemde modern ve şıklığı bir arada bulmuş olur.

 

Katlanır akordeon Kapı Sistemleri:

Katlanır akordeon kapı sistemleri balkon, teras, kış bahçeleri, restoran gibi gerektiğinde iç ve dış mekânın bir bütün olarak kullanılmak istenildiği yaşam alanlarında yaygın olarak kullanılan sistemlerdir. Şeffaflığın ve görselliğin ön planda tutulduğu katlanır kapı sistemlerimizde fonksiyon ve yalıtım değerlerinin yükseltilmesi ön planda tutulmuştur. Genel çalışma prensibi; alt ve üst kasa içine gizlenen menteşeli rulmanlar sayesinde kanatlar hareket etmekte, bu şekilde hem estetik hem de rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Kullanılacak yerin ölçülerine ve istenilen fonksiyon özelliklerine göre çeşitli açılım seçenekleri mevcuttur.

İki tip katlanır kapı sistemimizde de alt bitiş kasa detayı her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde 4 farklı kombinasyonda tasarlanmıştır.

 

Metin Kutusu: Alüminyum Katlanır Doğrama
Aluminyum askılı katlanır kapı fiyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

Alüminyum Akordeon Kapı

Üst üste akordeon katlanır kapı sistemleri fiyatı