Giyotin Cam Tamiri servisi

Giyotin cam sistemi hareketli  ve uzaktan kumanda ile otomatik kontrol edilebilir… Bu sistem hakkında professıonal olmayan kişilerce yapılamaz. Yanlış müdahale kayış kopması, motor terse sarması, cam düşmesi gibi sonuçlar doğurabilir. Eğer giyotin  de bir probleme rastladıysanız bize ulaşabilirsiniz. Hareketli küpeşte tamiri uzman ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde arıza tespiti çözümü ile sonuçlandırılır. Gerekli  parça teminatı ve değişimi mobil servis ekibimizce yapılır. aagrup Cambalkon bir Giyotin cam  tamiri firması dır.

Giyotin Cam Tamiri nde Hangi Parçalar değişir

 

Zincir – Kayış Arızası  –  Giyotin Cam Tamiri –

Hareketli Küpeştenin  kayışı veya zinciri belirli bir süreden sonra bakım ihtiyacı duymakta ve değişimi gerekmektedir. Bakımı aksatılan ve  geciktirilen sistemlerin kayışları kullanılamaz hale gelmekte ve kopmaktadır. Bu durumda sistem çalışmaz ve kaldıraç görevi gören üst cam hareket etmez. Şu durumda  ilk yapmanız gerekenler şunlardır.

 • Kumandanın stop tuşuna basın
 • Sistemin bağlı olduğu sigortayı indirin
 • Son olarak mobil servis ekibimize ulaşın

Yukarıdaki  yapmanız gerekenleri sırasıyla hızlı bir şekilde yaparsanız diğer kayışın kopmasını, motorun yanmasını engellemiş olursunuz.

Firmamız Giyotin cam tamiri ve kayış değişimi hizmeti vermektedir

 

Motor Arızası  – Giyotin Cam Tamiri –

Uzun süre kullanılmış motorlar ve, yanlış müdahale sonucu sıkışan motorlar, ömrünü doldurmakta ve çalışmamaktadır. Bu durumda yapmanız gerekenler şunlardır.

 • İlk olarak  motorun sigortasını kontrol edin
 • Sigortada herhangi bir aksilik yok ise sigortayı kapatıp tekrar açın
 • Motorun ısınmış olabileceğini düşünüp yarım saat bekleyin
 • Motordan herhangi bir elektrik kaçağı tedbiri için sigortayı kapatın
 • Hala olumlu bir sonuç alamıyorsanız bizimle irtibata geçin

Firmamız Giyotin cam tamiri ve motor değişimi hizmeti  vermektedir

Fitil Değişimi  – Giyotin Cam Tamiri –

Bilindiği üzere Giyotin cam da hava sirkülasyonunu engellemek ve dışarıdan soğuk girmesini engellemek için yan fitiller kullanılmaktadır. Bu fitiller genel olarak kolay kolay eskimez ve herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır.  Yalnız kalitesiz imalat sonucu fitillerin yerinden çıkmış olduğunu düşünür isek 0,5 mm bir boşluk oluşur ve askıdaki camlar rüzgar etkisiyle raylara deyip ses çıkartabilir  tamir gerektirir. Aynı zamanda olmayan yada eskiyen fitilin yerinden içeriye soğuk alabilir. Normalde bu durum sistemin çalışmasına engel değildir ancak! Fitiller motora veya tambura sarmış ise acilen aşağıda belirtilenleri yapmak gerekir.

 • Kumandanın Stop tuşuna basın
 • Sistemin sigortasını kapatın
 • Fitillerin motora sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin
 • Sıkışmak üzere olan fitil var ise kesin
 • Sıkıntı devam ediyor ise bizim ile iletişime geçin

Firmamız Giyotin  tamiri ve fitil değişimi hizmeti  vermektedir

 

Cam Kırılma Veya Alüminyum Profilden Ayrılma  

Cam değişimi  giyotin tamiri yaparken en sık sık rastladığımız durumlar içerisindedir. Cama ciddi bir darbe sonucu giyotin cam kırılabilir Bunun yanı sıra merdiven altı üretilen giyotinlerucuz malzeme kullanılması durumuzda, alüminyum çerçeve camı bırakmaktadır. Bu tarz durumlarda ne yapılmalıdır.

Giyotin Cam Tamiri  Yaptırırken Hangi Malzeme Kullanılmalı?

Giyotin tamiri yaparken malzeme kullanımında orijinal avrupa ürünler tercihimizdir. Basit malzeme kesinlikle kullanmıyoruz. Giyotin cam tamiri sonrasında kullandığımız malzemeler uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Motor seçeneğimiz Somfy, Backer, Came, dir. Kullandığımız kayışta ise 300 kg çelik triger kullanılmaktadır. Kullandığımız alüminyum kendi üretimimiz olup herhangi bir alaşım katkı maddesi kullanılmamaktadır.

 

Giyotin Cam Tamiri Garantili midir ?

Giyotin tamir  sanıldığından zordur  kullandığımız malzemeler garantilidir. motor kayış fitil alüminyum gibi. Giyotin tamir yapılırken en çok dikkat ettiğimiz husus arızanın neden meydana geldiğidir. eğer sistemde arızayı tetikleyen bir üretim hatası varsa bu malzemenin ömrünü minumum seviyeye düşürür. Bu durumu herhangi bir garanti kapsamaz.

 Giyotin Cam Tamiri  Kullanılacak Örnek Motorlar

Tamir  yapılacak sistemin motoru boru tipi motordur. bu motorun değişimi için sistem camlar ve aliminyum kasa raylar komple çıkartılır Tamir yaptırırken size motor seçenekleri sunuyoruz.

işte seçebileceğiniz motorlar

 1. Somfy Motor
 2. Backer Motor
 3. Came Motor   

GİYOTİN CAM TAMİRİ  HAKKINDA ACİL YARDIMA İHTİYACINIZ VARSA BİZE MOBİL SERVİS  NUMARAMIZ YADA MAİL ADRESİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

giyotin cam tamir bakım servisi
giyotin, cam, tamir, bakım, servisi, aagrup, +905525535350

— Giyotinli Cam Tamiri — Giyotin cam Tamiri — Giyotin Tamiri —giyotin cam servisi